Menu

Android na počítači: senzační operační systém umožní spustit všechny Android aplikace

10.02.2020 14:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Android na počítači: senzační operační systém umožní spustit všechny Android aplikace

Android na počítači: senzační operační systém umožní spustit všechny Android aplikace | foto: CHIP

Spouštění aplikací pro Android na systémech Windows a Linux není ve většině případů zrovna snadný úkol. Pomocí Bliss OS se to ovšem stane dětskou hrou.

Operační systém přináší do každého počítače plně funkční verzi systému Android, optimalizovanou pro PC a tablety. Nechybí ani obchod Play. Hraní mobilních her na počítači nebo používání oblíbených mobilních aplikací na ploše lze provést pomocí emulátorů, ke kterým patří např. Bluestacks nebo MEmu. Může to ale vyžadovat mnoho času na přípravu a budete potřebovat výkonný počítač. Při použití operačního systému Bliss OS je to jiné. Tenký operační systém běží na téměř všech počítačích a tabletech. Lze ho tak vyzkoušet i na starším hardwaru.

A co je na tom to nejlepší: na rozdíl od operačního systému Chromium je Bliss OS plnou verzí systému Android čili je k dispozici i předinstalovaný obchod Play. Téměř všechny aplikace ze světa Androidu lze stáhnout do počítače.

blissos-logo

Bliss OS 11.10

CHIP hodnotí Velmi dobrý

S „Bliss OS“ získáte alternativní operační systém pro Windows a Linux PC, který přináší do vašeho počítače svět Androidu.

Stáhněte si

Bliss OS: Android optimalizovaný pro PC

blissos10

Androidový desktop operačního systému nabízí přehledný a kompaktní design.

Čtěte dále → Vlastnosti a snadné otestování Bliss OS

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení