Menu

Test: Axagon CRE-SAC, USB čtečka karet s unikátní funkcí

03.03.2020 10:17 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Test: Axagon CRE-SAC, USB čtečka karet s unikátní funkcí

Test: Axagon CRE-SAC, USB čtečka karet s unikátní funkcí | foto: CHIP

Axagon CRE-SAC je rychlá čtečka paměťových karet s užitečnými funkcemi. Zvládne i vzájemné kopírování obsahu karet v jednotlivých slotech.

Čtečka paměťových karet typu SD a microSD (s kapacitou až 2 TB) Axagon CRE-SAC je vybavena rozhraním USB 3.2 Gen 1, reprezentovaným na jedné straně konektorem USB-A a na druhé pak moderním USB-C. S rozměry balíčku žvýkaček, hmotností 18 gramů a kovovým tělem ji můžete snadno nosit při sobě. Jen plastové krytky USB konektorů možná časem ztratíte. Čtečka Axagon CRE-SAC přenos dat z paměťových karet určitě nijak brzdit nebude, protože zvládá až 5 Gb/s. Podporovány jsou všechny běžně používané souborové formáty a operační systémy a poměrně unikátní funkcí čtečky je možnost kopírovat soubory mezi kartami ve slotech. (www.axagon.cz,  cca 300 Kč)

Známka Chipu: výborný (1,3)

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení