Menu

Test: Garmin Vivofit 2

04.01.2016 10:56 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Test: Garmin Vivofit 2

Test: Garmin Vivofit 2 | foto: CHIP

Náramek Garmin Vivofit 2 může sloužit jako náhrada hodinek s fitness funkcemi, která nabízí jednu specialitu: displej s elektronickým inkoustem. 

Ten umí kromě hodin a data ukazovat například i počet kroků, vzdálenost nebo spotřebu kalorií. E-ink displej je navíc i podsvícený, přesto výrobce slibuje, že náramek bude na knoflíkové hodinkové baterie fungovat celý jeden rok. V zájmu úspory energie pak Garmin rezignoval na upozornění vibracemi a další speciální funkce. Je to velmi chvályhodné a ostatní výrobci by si měli vzít příklad. Jejich fitness náramky je totiž často nutné dobíjet už každý třetí den. Přístup k datům sesbíraným náramkem je možný prostřednictvím bezplatné mobilní aplikace pro smartphony s Androidem a iOS. Alternativně je možné nahrávat hodnoty i do webové aplikace a pak je sledovat prostřednictvím internetového prohlížeče v počítači. Příjemné je, že Garmin za tímto účelem dodává i USB klienta, prostřednictvím kterého lze Vivofit 2 snadno propojit s počítačem. 

Displej

E-ink

Připojení

Bluetooth 4.0 LE

APLIKACE

Android4.3 avyšší, iOS7.0 avyšší

Výbava

počítadlo kroků, vzdálenosti a kalorií

přesnost (vzdálenost / kroky)

99,4 % / 96,5 %

Hmotnost

25 g

                                         

Hodnocení

CELKEM

90,5

výbava (40 %)

87

PŘESNOST (30 %)

100

ERGONOMIE (30 %)

86

CENA

cca 2 700 Kč

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.