Menu

Test: Lamax Beat Sentinel SE-1

17.11.2016 08:01 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Test: Lamax Beat Sentinel SE-1

Test: Lamax Beat Sentinel SE-1 | foto: CHIP

Levných přenosných Bluetooth reproduktorů je na trhu nepřeberné množství, ale Lamax Beat Sentinel SE-1 mezi nimi díky své výbavě vyniká. 

Tento reproduktor ve svém odolném, pogumovaném těle, které jej chrání před prachem a stříkající vodou (dle specifikace IP65), skrývá nejen dva reproduktory, ale také přijímač FM rádia, slot na microSD karty, ze kterých lze přehrávat skladby ve formátech MP3 a WAV, mikrofon, aby mohlo zařízení sloužit i jako hlasité handsfree, a konečně také vysoce svítivou LED, díky které může Lamax Beat Sentinel SE-1 sloužit i jako svítilna s extrémně dlouhou výdrží (reproduktor má 2 200mAh akumulátor). Hlavní vypínač, konektory a slot na microSD kartu jsou umístěny pod gumovou krytkou na zadní straně reproduktoru, všechna ovládací tlačítka pak najdete na horní straně. Samostatné tlačítko je přiděleno svítilně, další slouží k volbě režimu přehrávání. Po jednoduchém spárování přes Bluetooth lze dalšími tlačítky ovládat nejen hlasitost, ale také posun ve skladbách. Vlivem absence displeje je poněkud nepřehledné přehrávání skladeb z microSD karty, ale s tím je třeba předem počítat. V těle reproduktoru je vestavěna i anténa pro příjem FM rádií, který funguje dobře, byť opět naráží na zjednodušené ovládání. Reproduktor má hlasitý a plný zvuk, který netrpí na přebasování ani zkreslení. V dílně, garáži nebo na zahradě odvede Lamax Beat Sentinel SE-1 dobrou práci. 

Výkon

10 W

Připojení

Bluetooth, USB (jen pro dobíjení), line-in

Funkce

přenosný reproduktor, MP3 přehrávač, FM rádio, svítilna

Rozměry a hmotnost

187 × 56 ×62 mm,395 g

Cena

cca 1 200 Kč

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení