Menu

VirtualBox v nové verzi 6.1.2: aktualizace opravuje problémy s výkonem

16.01.2020 16:15 | Jiří Palyza + Přidat komentář
VirtualBox v nové verzi 6.1.2: aktualizace opravuje problémy s výkonem

VirtualBox v nové verzi 6.1.2: aktualizace opravuje problémy s výkonem | foto: CHIP

Díky VirtualBoxu pro Windows, macOS a Linux můžete na svém počítači provozovat ještě další operační systém. Linux na Windows, Windows na macOS nebo Android na Linuxu.

Virtualizační prostředí nyní získalo aktualizaci na verzi 6.2.1, která by měla opravit nepříjemné ztráty výkonu. VirtualBox patří k velmi užitečným nástrojům. S jeho pomocí můžete nainstalovat různé operační systémy ve virtuálním prostředí. Díky tomu získáte na svém počítači podsystém a tak můžete např. na svých Windows provozovat Linux. Jednou z jeho velkých výhod je, že operační systém ve virtuálním prostředí můžete používat k různému testování, aniž byste tím ohrozili hostitelský operační systém.

Nyní byla vydána aktualizace pro VirtualBox, verze 6.1.2, a je k dispozici ke stažení zdarma pro Windows, macOS a Linux.

virtualbox-logo
VirtualBox 6.1.2
VirtualBox je nástroj s otevřeným zdrojovým kódem, který můžete použít ke spouštění jiných operačních systémů ve virtuálním prostředí na vašem PC, např. Linux na Windows.

 

virtualbox-logo
VirtualBox Extension Pack 6.1.2
S balíčkem Extension Pack můžete rozšířit bezplatný virtualizační software o užitečné funkce.

 

Update pro VirtualBox: co je nového

virtualbox10

Pokud chcete virtualizovat operační systém, VirtualBox je k tomu ideální nástroj.

Pokračování článku

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení