Menu

Zdarma aplikace pro focení: Google rozdává silnou appku pro Android

20.01.2020 15:30 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Zdarma aplikace pro focení: Google rozdává silnou appku pro Android

Zdarma aplikace pro focení: Google rozdává silnou appku pro Android | foto: CHIP

Uživatelé Androidu, kteří rádi fotí, si mohou dočasně v obchodě Play stáhnout skutečný vrchol z nabídky aplikací pro mobilní focení.

Manual FX Camera nabízí speciální efekty, které běžné aplikace pro fotoaparáty nemají. Každý smartphone má obvykle svou vlastní aplikaci pro fotoaparát a většina ze současných modelů také disponuje velmi kvalitními čočkami s vysokým rozlišením. Pokud však chcete své fotografie dále upravovat, případně mít více pod kontrolou různá fotografická nastavení při pořizování snímků, obvykle vám pomohou aplikace třetích stran. A to zejména u starších zařízení. V obchodu Google Play jich najdete celou řadu, ale většina z nich je placená nebo plněna reklamami.

Po omezenou dobu si nyní můžete zdarma stáhnout aplikaci Manual FX Camera, která je jinak placená (110 Kč). Google ji aktuálně nabízí zdarma.

Mějte prosím na paměti, že náš příspěvek odráží aktuální situaci na obchodu Play, která se může každým okamžikem změnit. Akce bezplatného poskytování softwaru může být kdykoliv ukončena. Přesvědčte se proto ještě před stažením, zda akce stále platí a aplikace je na Google Play stále poskytována bezplatně.

manualfxcamera-logo

Plná verze: Manual FX Camera - Android App 1.0.0

CHIP hodnotí Velmi dobrá

Pomocí aplikace Android „Manual FX Camera“ můžete snadno pořizovat fotografie a videa v sedmi různých režimech.

Stáhněte si

Bezplatná plná verze: Manual FX Camera pro Android

manualfxcamera1

Aplikace nabízí velké množství nastavení, díky kterým dosáhnete daleko lepších výsledků, než při využití automatu smartphonu.

Manual FX Camera umožňuje uživatelům převzít plnou kontrolu nad všemi nastaveními fotoaparátu. Kromě jiného lze ručně nastavit citlivost ISO, dobu expozice a zaostření. I přes velké množství možností nastavení si aplikace zachovala uživatelskou přívětivost a srozumitelnost. Umožňuje také fotografovat v sériovém režimu nebo zpomaleně nahrávat videa. Pokud to vaše zařízení umožňuje, můžete pořizovat snímky v rozlišení 4K.

Vývojáři doplňují, že aplikace Manual FX Camera nabízí takovou rozmanitost nastavení, jakou mají skutečné DSLR kamery. Aplikace neobsahuje reklamu ani žádné nákupy.

Univerzální aplikace se skvělými funkcemi

Manual FX Camera umožňuje využít kameru fotoaparátu na maximum. Ať už ruční úpravou zaostření nebo nastavením hodnoty ISO, s aplikací můžete zcela uvolnit uzdu své fantazii. A protože je nyní dočasně zdarma, je ten nejlepší čas na stažení.

Mohlo by vás také zajímat: Top 10 fotosmartphonů

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení