Menu

Křest na FEL ČVUT

24.09.2014 13:58 | Josef Mika + Přidat komentář
Křest na FEL ČVUT

Křest na FEL ČVUT | foto: CHIP

V rámci přednáškového programu Fyzikální čtvrtky bude 2. října od 16.15 hodin na Fakultě elektrotechnické Českého vysokého učení technického v Praze pokřtěna kniha profesora Petra Kulhánka nazvaná Astronomie a fyzika – Svítání.

Na vzniku unikátní publikace Svítání se podílelo i dvanáct současných či bývalých zaměstnanců a studentů katedry fyziky Fakulty elektrotechnické ČVUT. Dílo je členěno do přehledných oddílů, v nichž shrnuje novinky z oblasti astronomie, fyziky a špičkových technologií a je určeno široké veřejnosti zajímající se o pokroky v přírodních a technických vědách. Kniha obsahuje spoustu novinek z astronomie a fyziky za poslední čtyři roky. Text je doplněn mnoha barevnými obrázky a po stranách jsou přehledně vysvětleny důležité pojmy v doprovodném glosáři. Kniha dosáhla úctyhodných 352 stran, je v šité vazbě s plnobarevným tiskem na lesklé křídě. Součástí křtu bude krátká přednáška profesora Kulhánka na téma Velkého třesku, autogramiáda autorů a oslava 15 let existence serveru Aldebaran.

Více informací naleznete na www.aldebaran.cz/…y/2014_afsv/.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení