Menu

Laserový projektor Predator

06.04.2016 10:08 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Laserový projektor Predator

Laserový projektor Predator | foto: CHIP

Laserový projektor Acer Predator Z850 přináší ultraširokoúhlý HD obraz s poměrem stran 24:9 pro hraní s širším rozhledem ať už na stěně či na velkém plátně. Nabízí krátkou projekční vzdálenost a jas 3 000 ANSI lumenů. 

Společnost Acer oznámila dostupnost svého herního projektoru Predator Z850. Jde o první ultraširokoúhlý HD laserový projektor určený pro hraní a rozšiřuje portfolio herních produktů Acer Predator, mezi které patří také stolní počítače, notebooky, tablety a monitory.

Ultraširokoúhlý obraz s poměrem stran 24:9 a HD rozlišením (1 920 × 720 px) zobrazí oproti projektorům s tradičním poměrem stran 16:9 o 50 % větší obraz. Tato funkce rozšiřuje periferní vidění hráče. Díky bezzrcátkové technologii s ultrakrátkou projekční vzdáleností promítá Predator Z850 obraz s úhlopříčkou až 120" z krátké vzdálenosti pouhých 18,5" (47 cm) od plátna. Nahoře umístěný objektiv a nastavitelné nohy zase umožňují snadnou instalaci projektoru. Predator lze navíc okamžitě po použití zabalit, aniž by byla zapotřebí doba pro vychladnutí a automaticky provede po nastaveném čase bezpečné vypnutí.

Laserová lampa u projektoru poskytuje obraz se světelným výkonem až 3 000 lumenů a širokým barevným gamutem. Kontrastní poměr 100 000:1 umožňuje projektoru poskytnout výrazný a jasný obraz s hlubokými sytými černými i ostrými bílými odstíny. Životnost lampy je až 30 000 hodin. Predator Z850 v kombinaci s volitelným bezdrátovým setem Wireless HD-Kit umožňuje bezdrátový bezztrátový přenos 1080p obrazu. Predator Z850 bude k dispozici v květnu za 134 900 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení