Menu

Lehká herní myš se světelnými efekty pro praváky i leváky

31.03.2017 19:27 | Milan Loucký + Přidat komentář
Lehká herní myš se světelnými efekty pro praváky i leváky

Lehká herní myš se světelnými efekty pro praváky i leváky | foto: CHIP

ASUS představil kabelovou optickou herní myš Strix Impact z řady Republic of Gamers (ROG) s oboustranným ergonomickým designem.

Novinka je určena pro MOBA hraní (on-line hry pro více hráčů), a proto se vyznačuje lehkostí, rychlostí, pohodlným ovládáním a odolností, což jsou vlastnosti, které MOBA hráči vyžadují při dlouhých herních maratonech. Odolnost myši obstarávají spínače Omron se zárukou až 50 milionů kliknutí. Konstrukční detaily doplňují přepínač DPI s indikátorem pro plynulé nastavení citlivosti myši a kabel se speciálním povrchem, který snižuje tření a umožňuje rychlý a snadný pohyb při hraní.

Software ROG Armoury hráčům dovoluje měnit nastavení tlačítek, výkonu a ovládat světelné efekty ASUS Aura Sync RGB. Jejich prostřednictvím mohou vyjádřit svůj osobitý styl a synchronizovat osvětlení napříč všemi komponenty kompatibilními se světelnou technologií Aura Sync. Myš ROG Strix Impact se v ČR a SR prodává za 1499 Kč, resp. 54,90 euro s DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení