Menu

Lehký, kompaktní, stylový a superrychlý SSD disk

26.08.2014 14:52 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Lehký, kompaktní, stylový a superrychlý SSD disk

Lehký, kompaktní, stylový a superrychlý SSD disk | foto: CHIP

Firma Freecom představila nový SSD disk mSSD vhodný pro ty, kdo ocení odolnost těchto disků vůči nárazům a zároveň stojí o úložné zařízení s vysokým výkonem a elegantním designem.

freecom-mssd1-nahled

Freecom mSSD je malý SSD disk s konektorem USB 3.0, který má podle výrobce rychlost přenosu dat až 430 MB/s. To z něj činí jeden z nejrychlejších externích mikro-SSD disků na trhu, poskytující až čtyřikrát rychlejší přenos souborů vůči standardním pevným diskům.

Novinka využívá všech výhod technologie SSD oproti běžné konkurenci – díky nepřítomnosti mechanických pohyblivých součástí vykazuje nižší spotřebu energie, nevydává hluk, je odolnější a zvládá přístup na jakékoliv místo disku se stejnou rychlostí a přesností.

freecom-mssd3-purse-nahled

Freecom mSSD je méně objemný a lehčí než kupříkladu golfový míček, váží pouhých 29 g a má rozměry 80×35×9 mm. Představuje tak rovnováhu mezi kompaktností a výkonem. Uživatelé ocení také elegantní kryt z leštěného hliníku. Doporučená maloobchodní cena Freecom mSSD s kapacitou 128 GB (produktové číslo: 56330) činí 3799 Kč a 256 GB (produktové číslo: 56275) 7799 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení