Menu

Lenovo IdeaPad S10-3t

11.02.2010 14:10 | Redakce Chip + Přidat komentář
Lenovo IdeaPad S10-3t

Lenovo IdeaPad S10-3t | foto: CHIP

IdeaPad S10-3t je nový multidotykový tablet velikosti a výkonu netbooku. Použít ho můžete jako klasický netbook nebo překlopit a sklopit obrazovku a používat jej jako tablet.

Nainstalované aplikace NaturalTouch jsou speciálně navržené pro dotykový displej. 10,1palcový IdeaPad S10-3t je vybavený procesorem Intel Atom N450 a 250GB pevným diskem. Funkce DirectShare umožňuje uživatelům synchronizovat soubory s jiným notebookem, a to bez nutnosti připojení k internetu. Nástroj Quick Start 2.0 zase umožňuje uživatelům rychlý přístup k aplikacím a webu bez nutnosti startovat operační systém Windows.

Další zajímavé funkce, které budou u těchto tablet netbooků k dispozici, jsou například technologie VeriFace pro rozpoznání obličeje, s níž se lze do počítače přihlásit místo zadávání dlouhých hesel, Active Protection System pro ochranu pevného disku počítače před náhlými nárazy nebo pády, a možnost automaticky měnit orientaci informací zobrazených na displeji v závislosti na způsobu natočení netbooku. IdeaPad S10-3t s hmotností 1,25 kg se dodává s neoprenovým obalem. Cena začíná na 10 990 Kč bez DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení