Menu

Lenovo otevřelo nový showroom v Plzni a ve Zlíně

07.02.2014 14:40 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Lenovo otevřelo nový showroom v Plzni a ve Zlíně

Lenovo otevřelo nový showroom v Plzni a ve Zlíně | foto: CHIP

Společnost Lenovo slavnostně otevřela své další exkluzivní showroomy v České republice.

V nových Lenovo Exclusive Store, které se nacházejí v Plzni a ve Zlíně, si návštěvníci mohou prohlédnout a vyzkoušet nejnovější modely z portfolia společnosti Lenovo. Zároveň jsou jim k dispozici odborníci, kteří jim poradí s výběrem správného produktu, který bude přesně odpovídat jejich představám.

showroom-josef-chvala-tomas-steffl-02-nahled

Slavnostního otevření v Plzni se zúčastnil také Petr Toman, generální ředitel společnosti Lenovo Česká republika: „V loňském roce se nám podařilo dosáhnout prvenství na českém trhu, ve třetím čtvrtletí 2013 jsme v meziročním srovnání vzrostli podle IDC dokonce o 35,2 %. Naše aktivity budeme i nadále rozvíjet ve spolupráci s našimi obchodními partnery a k tomu jistě přispěje i otevření nových Exclusive Store Lenovo.“

„Společnost Orange & Green je naším významným obchodním partnerem, který již úspěšně provozuje několik Lenovo Center v České republice. Jsme proto rádi, že právě tato společnost otevřela další Lenovo Exclusive Store, které zákazníkům umožní seznámit se lépe s našimi produkty, a kde jim bude bezpochyby poskytnuta profesionální péče,“ říká Josef Chvála, SMB Sales Representative společnosti Lenovo, který byl přítomen při otevření nového showroomu ve Zlíně.

„Věřím, že návštěvníci nových showroomů uvítají možnost vyzkoušet si nové notebooky, stolní počítače či tablety. Za pozornost určitě stojí například novinky z řady konvertibilních zařízení, jako je Lenovo Yoga 2 Pro nebo ThinkPad Yoga, či nové profesionální Ultrabooky ThinkPad S440 nebo S531,“ říká Pavel Kraus, ředitel sítě Orange & Green, která provozuje nové Lenovo Exclusive Store.

Lenovo Exclusive Store v Plzni je otevřen od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin, ve Zlíně od 8.30 do 17 hodin.

Zdroj: TZ Lenovo.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení