Menu

Lenovo ThinkPad Edge – nové modely

13.05.2010 19:03 | Redakce Chip + Přidat komentář
Lenovo ThinkPad Edge – nové modely

Lenovo ThinkPad Edge – nové modely | foto: CHIP

Nové 14- a 15“ notebooky ThinkPad Edge přináší na náš trh společnost Lenovo. Nově uváděné modely jsou určeny převážně pro firemní a podnikatelské prostředí, které klade důraz na střízlivost a spolehlivost, ale zároveň je citlivé na pořizovací cenu.

Čtrnácti a patnáctipalcové notebooky ThinkPad Edge v červeném a černém provedení nabízí kromě tradičního stylu volitelně i elegantní podsvícení klávesnice. Notebooky ThinkPad Edge kombinují výhodnou cenu a funkce, které uživatelé v SMB segmentu potřebují v první řadě - rychlé procesory, možnosti bezdrátového připojení a hlasovou komunikaci po internetu s využitím VoIP, a to vše zabalené do elegantního a moderního designu. Notebooky ThinkPad Edge jsou vybaveny procesory Intel Celeron, Core i3 a i5, LED displejem s rozlišením 1366 x 768 bodů, DVD/RW mechanikou, videovýstupy VGA a HDMI a čtečkou paměťových karet 7 v 1. Samozřejmostí je i možnost připojení k LAN a Wi-Fi síti, volitelně do nich lze dokoupit i 3G modul. Stejně jako všechny vyšší modely thinkpadů jsou i verze Edge osazeny klávesnicí odolnou proti polití. Součástí softwarové dodávky jsou nástroje z řady ThinkVantage včetně Rescue and Recovery, který pomáhá uživatelům obnovit ztracené nebo poškozené soubory, nebo Access Connections umožňující snadno spravovat připojení k internetu. Cena nově uvedených modelů notebooků ThinkPad Edge, které budou v průběhu května dostupné i v ČR, začíná na 19 800 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení