Menu

Levné stylové přenosné počítače

06.05.2011 11:02 | Redakce Chip + Přidat komentář
Levné stylové přenosné počítače

Levné stylové přenosné počítače | foto: CHIP

Společnost Lenovo představuje dva nové přírůstky do své nabídky ultrapřenosných notebooků – modely IdeaPad S205 a IdeaPad S100. IdeaPad S205 je snadno přenosný 11,6palcový mininotebook s tenkým designem a netbook IdeaPad S100 nabízí 10,1palcový tenký podsvícený LED displej

Notebook Lenovo IdeaPad S205 je kompaktní a nabízí široké možnosti připojení. S volitelně integrovanou 3G konektivitou a dlouhou výdrží baterie ho můžete snadno používat na cestách. Váží jen 1,35 kg a jeho tloušťka je 18 mm. Nabízí technologii DirectShare, která umožňuje uživatelům synchronizovat svá data s jiným počítačem napřímo bez nutnosti přístupu k internetu. Záchranný systém OneKey Rescue umožňuje snadné zálohování a obnovu dat stiskem jednoho tlačítka. Notebook pohání dvoujádrový procesor AMD E350.
Nástupcem modelu Lenovo IdeaPad S10-3 je nový netbook IdeaPad S100, který nabízí 10,1palcový tenký podsvícený LED displej a klávesnici AccuType. IdeaPad S100 bude k dispozici v červené a černé barvě a má minimální hmotnost.
Oba dva modely budou k dispozici na našem trhu v průběhu května. Lenovo IdeaPad S205 bude dostupný za cenu od 5 990 Kč bez DPH, Lenovo IdeaPad S100 od 5 590 Kč bez DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení