Menu

LG rozdává k 3D LED televizím 3D brýle zdarma

05.09.2012 08:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
LG rozdává k 3D LED televizím 3D brýle zdarma

LG rozdává k 3D LED televizím 3D brýle zdarma | foto: CHIP

Společnost LG Electronics začíná rozdávat ke všem 3D LED televizorům od LG u všech obchodních partnerů v České republice zdarma 3D brýle LG Cinema 3D. K letošním modelům dostane každý zákazník 6 kusů brýlí.

LG rozšiřuje svoji původní letní promo akci, která se vztahovala jen na vybrané dvě 3D LED televize, jen na modely 2012 a jen u vybraných obchodních partnerů v České republice. Nově se nabídka vztahuje na všechny elektro prodejce v celé České republice i na Slovensku. Každý zákazník dostane 6 kusů 3D brýlí ke všem letošním i loňským modelům LCD/LED 3D pasivním televizorům LG, zakoupených počínaje dnešním dnem. Akce platí zatím do 31. prosince 2012.

U letošních televizorů LG vylepšilo logaritmus pro konverzi z 2D na 3D obraz. Navíc u vyšších modelů (LM660, LM670, LM760, LM860 a LM960) je nadstavba v podobě funkce Dual Play, která umožňuje hrát počítačové hry ve dvou na jedné obrazovce. Každý hráč vidí hru pouze ze svého pohledu přes celou obrazovku. Nově lze i regulovat úroveň prostorového vjemu a tím intenzitu 3D efektu přizpůsobit dle potřeby.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení