Menu

Limitovaná edice Bose QuietComfort 35 II Triple Midnight

27.11.2018 14:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Limitovaná edice Bose QuietComfort 35 II Triple Midnight

Limitovaná edice Bose QuietComfort 35 II Triple Midnight | foto: CHIP

Bose představuje limitovanou edici sluchátek s aktivním potlačením okolních ruchů Bose QuietComfort 35 II v tmavě modré barvě.

Všem, kteří chtějí být výjimeční, je určena limitovaná edice legendárních bezdrátových sluchátek Bose QuietComfort 35 II v tmavě modrém provedení. Tato sluchátka jsou technicky totožná s druhou generací QC35, která byla uvedena na trh před rokem. Na první pohled jsou rozpoznatelná tmavě modrou barvou označenou výrobcem jako Triple Midnight a decentním označením „Limited edition“ na komfortním ochranném pouzdře.

Špičkový zvuk a aktivní potlačení okolních ruchů

Již první generace sluchátek Bose QuietComfort 35 proslula díky kombinaci použitých technologií nejen kvalitním zvukem, ale také sofistikovanou technologií potlačení zvuků z okolí s vysokou mírou odhlučnění, precizním zpracováním a pohodlím i při celodenním používání. Zvukové vlastnosti odpovídají nárokům náročných posluchačů a vestavěný ekvalizér upravuje průběžně reprodukcí jednotlivým žánrům. Samozřejmostí je vestavěný mikrofon pro handsfree hovory a Li-On baterie, která zajišťuje nepřetržitý provoz na jedno nabití až po dobu dvaceti hodin.

Možnost nastavení úrovně potlačení okolí

Druhá generace Bose QuietComfort 35 byla mimo jiné doplněna akčním tlačítkem, které je možné využít buď pro ovládání úrovně potlačení okolních ruchů, nebo pro přivolání digitálního asistenta. První možnost je velmi praktická při každodenním používání v situacích, kdy uživatel potřebuje vnímat dění kolem něj, jako například silniční provoz. Úroveň potlačení lze tímto tlačítkem nastavit ve třech krocích, volitelně lze k tomuto úkonu využít také aplikaci ve smartphonu.

Amazon Alexa a Google Assistant na dosah

Akční tlačítko lze volitelně využít také k přivolání a plnohodnotnému využití jednoho z digitálníách asistentů Amazon Alexa či Google Assistant. Zvolení asistenta, který bude aktivní, probíhá prostřednictvím již zmíněné aplikace, která je k volnému stažení pro telefony s operačními systémy Android a iOS.

Dostupnost

Limitovaná edice sluchátek Bose QuietComfort 35 II Tripple Midnight je nyní dostupná u autorizovaných prodejců značky Bose za koncovou doporučenou cenu 9990 Kč (379 €).

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení