Menu

Logitech G představuje vyspělé herní headsety

12.06.2017 11:41 | Milan Loucký + Přidat komentář
Logitech G představuje vyspělé herní headsety

Logitech G představuje vyspělé herní headsety | foto: CHIP

Logitech G, herní značka společnosti Logitech, uvedla herní headsety Logitech G433 7.1 Gaming Headset a Logitech G233 Prodigy Gaming Headset. Tyto náhlavní sady jsou vybaveny vyspělými herními technologiemi, včetně audio driverů Pro-G.

Headsety čekají na vyřízení patentové přihlášky a zajišťují špičkové podání zvuku – jsou přitom lehké, pohodlné a navržené tak, abyste je s sebou mohli pohodlně nosit kamkoli, když právě nebudete hrát.

Oba headsety jsou osazeny vyspělými drivery Pro-G, které jsou vyrobeny z hybridních síťovaných materiálů a poskytují vysoce kvalitní zvuk. Drivery mají čisté výšky i basy s minimálním zkreslením. Divize Logitech G optimalizovala kvalitu zvuku pro reprodukci z analogových zdrojů i z digitálního USB výstupu, takže zvukový profil je věrný bez ohledu na to, z jakého zdroje budete přehrávat.

Headset Logitech G433 navíc používá DTS Headphone:X 7.1, takže máte zajištěno, že se vám o špičkovou kvalitu zvuku postará nejmodernější technologie. Velmi realistická technologie DTS Headphone:X precizně napodobuje rozmístění reproduktorů v uspořádání 7.1 a lokalizaci ve zvukovém obrazu, takže uslyšíte efekty ve hrách a zvuky pro orientaci v prostoru tak, jak je pro vás vývojáři her zamýšleli – například jak se dosud vzdálení nepřátelé pomalu blíží a z jakého směru. Můžete si navíc nastavit úrovně hlasitosti pro jednotlivých sedm audio kanálů nezávisle.

Headsety Logitech G433 a Logitech G233 jsou odolné, ale přitom lehké a pohodlné. Náhlavní sada Logitech G433 má vodu odpuzující tkaninový potah odolný proti skvrnám, který bude nabízen ve čtyřech barevných provedeních: Royal Blue (královská modrá), Fire Red (požární červená), Triple Black (černo černá) a speciální Camo Blue (maskáčová modrá), které se v Severní Americe budou prodávat exkluzivně přes Best Buy. Model Logitech G233 bude mít na pohmat měkký černý materiál s tyrkysovými náušníky.

Oba headsety jsou vybaveny síťovanými náušníky, které jsou prodyšné a lze je snadno sundat kvůli čištění. Model Logitech G433 se navíc dodává s druhou sadou náušníků z mikrovláken, abyste si mohli vybrat, který materiál vám vyhovuje lépe.

Obě náhlavní sady obsahují kvalitní mikrofon na odnímatelném raménku s miniaturním pop filtrem (pro potlačení sykavek a explozivních souhlásek), jenž zajišťuje chatování a komunikaci s křišťálově čistým zvukem. A obě fungují na PC, herních konzolích (včetně Xbox One, PlayStation4 a Nintendo Switch) a mobilních zařízeních. Obě sady G433 i G233 mají oficiální certifikaci pro aplikaci Discord, která zaručuje nejvyšší úroveň čistoty zvuku a hlasu.

Očekává se, že herní headsety Logitech G433 a Logitech G233 budou k dostání v České republice a na Slovensku u vybraných distributorů (Alza, Datart, CZC, HPTronic, NAY) v průběhu června 2017 za doporučené maloobchodní ceny 3569 Kč a 2499 Kč.

 

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení