Menu

Logitech PowerShell – napájený hrací obal pro iPhone

21.11.2013 15:31 | Michal Bareš + Přidat komentář
Logitech PowerShell – napájený hrací obal pro iPhone

Logitech PowerShell – napájený hrací obal pro iPhone | foto: CHIP

Logitech PowerShell dokáže přeměnit nové iPhony a iPody Touch do podoby herní konzole a zároveň obsahuje integrovanou baterii, která je dokáže napájet. Bohužel je kompatibilní pouze s 5. nejnovější generací těchto zařízení a v ČR bude k dostání až po Vánocích. 

powershell-top-iphone-small-nahled

Logitech PowerShell

iPhone nebo iPod touch se do ovladače o rozměrech 200mm X 63mm X 21mm a hmotnosti 120 gramů vkládá stejně jako do standardního ochranného pouzdra. Na něm se pak nachází ovládací prvky podobné běžným konzolím. Kromě možnosti dobíjení je výhodou i to, že hráč vidí díky širším okrajům konzole celou plochu displeje. Obal je konstruován tak, že i po vložení iPhonu nebo iPodu Touch jsou k dispozici tlačítka pro zapnutí/vypnutí, regulace hlasitosti, objektiv kamery, reproduktory i konektory pro sluchátka a nabíjení. Ovladač obsahuje 1500 mAh baterii. Logitech PowerShell je kompatibilní s hrami pro formát  iOS 7 game controller, jakými jsou mimo jiné například Bastion, Fast & Furious 6: The Game, MetalStorm Aces, Galaxy On Fire 2 HD a Nitro.

Logitech PowerShell lze již dnes předobjednat za 2 599 Kč, ale přestože ve světě se bude prodávat již v prosinci, v ČR se plánuje jeho prodej až na leden.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Něco takového

    Něco takového bych uvítal na mé HTC One, které by si pořádný ovladač určitě zasloužilo. Snad se na trhu něco rozumného objeví.

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení