Menu

Logitech získá společnost Astro Gaming

14.07.2017 18:50 | Milan Loucký + Přidat komentář
Logitech získá společnost Astro Gaming

Logitech získá společnost Astro Gaming | foto: CHIP

Logitech International schválil akvizici společnosti Astro Gaming, přední značky v oblasti produktů pro herní konzole s historií spojenou s výrobou headsetů pro profesionály i nadšence.

Společně se Logitech a Astro stanou největším výrobcem headsetů, myší, klávesnic a streamovacích webových kamer pro hráče na PC i konzolích.

„Astro je přední značkou na trhu špičkových headsetů pro herní konzole a její produkty si s oblibou vybírají hráči eSports na konzolích,“ řekl Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel divize Logitech G. „Dokonale doplňuje zaměření značky Logitech G na zařízení pro hraní počítačových her, z čehož máme obrovskou radost, protože tento tým, značku a produkty máme velmi rádi. Společně chceme, aby hraní her byla ještě větší zábava pro všechny hráče z celého světa.“

Jordan Reiss, spoluzakladatel a prezident společnosti Astro, dodává: „Celý tým v ASTRO vždy velmi oceňoval produkty společnosti Logitech a Logitech G, takže jsem nadšen, že spojíme síly. Právě díky síle značky ASTRO ve spojení s bezkonkurenčními technologiemi Logitech G a celosvětovou distribuční sítí se naše produkty dostanou k ještě více hráčům na celém světě.“

Společnost Astro je průkopníkem herních produktů v oblasti audia a životního stylu a má silnou přední pozici na špičce trhu prémiových náhlavních sad pro konzole. Astro je nejznámější díky ikonickým headsetům A40 a A50, jež byly navrženy pro profesionální hráče a skalní nadšence. Nedávno společnost představila model A10, kterým rozšiřuje svůj záběr na trhu s headsety a nabízí to podstatné, čím jsou její náhlavní soustavy špičkové, ale v cenové hladině dostupnější pro širší základnu hráčů.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení