Menu

Mac App Store: Aplikace pro Macy

07.01.2011 09:56 | Redakce Chip + Přidat komentář
Mac App Store: Aplikace pro Macy

Mac App Store: Aplikace pro Macy | foto: CHIP

Společnost Apple oznámila, že obchod Mac App Store zahájí prodej s nabídkou více než 1000 bezplatných a placených aplikací Obchod Mac App Store přenáší revoluční zkušenosti s obchodem App Store do operačního systému Mac, což znamená, že nyní můžete vyhledat skvělé nové aplikace, zaplatit je prostřednictvím svého účtu iTunes, stáhnout je a nainstalovat v jediném kroku. Obchod Mac App Store je dostupný uživatelům systému Snow Leopard prostřednictvím aktualizace softwaru jako součást systému Mac OS X v10.6.6.

Obchod Mac App Store nabízí aplikace v kategoriích, jako jsou vzdělání, hry, grafika a design, životní styl, produktivita práce a nástroje a další kategorie. Uživatelé mohou procházet nové i osvědčené aplikace, zjistit, které jsou nejžádanější, podívat se na oblíbené aplikace zaměstnanců, prohledávat kategorie, prohlédnout si žebříček nejpopulárnějších placených i bezplatných aplikací a číst si hodnocení a recenze zákazníků.

K dispozici jsou zcela nové aplikace i osvědčené a oblíbené aplikace pro systém Mac od vývojářů, jako jsou společnosti Autodesk, Ancestry.com a Boinx. Aplikace iPhoto, iMovie a GarageBand z oblíbené sady iLife ‘11 společnosti Apple jsou v obchodě Mac App Store dostupné jednotlivě za 11,99 EUR za každou aplikaci. Aplikace Pages, Keynote a Numbers z sady iWork jsou dostupné za 15,99 EUR za každou aplikaci. Aperture 3, výkonná aplikace společnosti Apple pro úpravy a správu fotek, je dostupná za 62,99 EUR.
Chcete-li získat obchod Mac App Store, stáhněte si aktualizaci softwaru Mac OS X v10.6.6 nebo navštivte stránku apple.com/mac/app-store. Chcete-li se dozvědět více o vývoji pro obchod Mac App Store, navštivte stránku developer.apple.com/programs/mac.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení