Menu

Malá akční kamerka od Canonu

10.10.2019 16:30 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Malá akční kamerka od Canonu

Malá akční kamerka od Canonu | foto: CHIP

Vodotěsná a nárazuvzdorná akční kamera Canon IVY REC je určená k dokumentování venkovních dobrodružství. Jednoduše se ovládá a lze ji snadno nosit s sebou kamkoli připnutou na opasku, nebo třeba na batohu.

Kamera je vybavena snímačem o rozlišení 13 milionů bodů. Zvládne zaznamenat video v rozlišení až Full HD 1080p při snímkovací frekvenci až 60 sn./s. Připojit ji lze přes Wi-Fi a Bluetooth a sdílet pak dp chytrého zařízení její obsah. Dobijí se přes USB port a jako úložiště slouží paměťová karta typu microSD.

48873992528-02c1e92b6d-o-nahled

Lehká a snadno přenosná kamera o hmotnosti pouhých 90 gramů vydrží pod vodou v hloubce 2 metry až 30 minut a přežije pád z výšky 2 metry. Je tedy připravená na použití v náročných podmínkách. Nemá ale dnes už obvyklý displej - jeho roli zastupuje klip, který funguje zároveň jako hledáček a lze jej uchytit na opasek, batoh nebo lanko. Kamera se bude prodávat ve čtyřech výrazných barvách.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení