Menu

Mapy.cz vám naplánují zajímavý okruh

05.03.2015 10:19 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Mapy.cz vám naplánují zajímavý okruh

Mapy.cz vám naplánují zajímavý okruh | foto: CHIP

Společnost Seznam.cz přidala novou funkci do služby Mapy.cz. Kromě trasy si její uživatelé mohou naplánovat i okruh, který má start i cíl ve stejném místě. 

mapy-nahled

Nový plánovač okruhů, který zatím funguje v betaverzi, řeší situaci, kdy si chcete udělat výlet a přitom se chcete vrátit na místo, ze kterého jste vyšli. Okruh je plánován automaticky, takže stačí jeden klik do mapy. Naplánovaný okruh se mění podle toho, jakou vzdálenost chcete překonat, nebo podle časových možností . Okruhy se hledají především po značených turistických trasách a cyklotrasách, která zpravidla vedou přes zajímavá místa.

Plánování okruhů uživatelé naleznou v pravé části služby Mapy.cz. V liště nad vyhledávačem mohou snadno přepínat mezi okruhem a trasou. Novou funkci můžete vyzkoušet zde.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení