Menu

Máte rádi slevy na hry? Steam oznámil obří výprodeje na příštího půl roku

29.09.2022 16:30 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Máte rádi slevy na hry? Steam oznámil obří výprodeje na příštího půl roku

Máte rádi slevy na hry? Steam oznámil obří výprodeje na příštího půl roku | foto: Valve / Steam press kit

Digitální obchod s hrami Steam je vyhlášený zejména svými gigantickými slevovými akcemi. Letní slevy jsou za námi a před námi podzim, vánoční nákupní horečka a Nový rok. Co pro své fanoušky Steam chystá?

Společnost Valve, která obchod s digitálními kopiemi her Steam provozuje, oznámila svůj plán na změnu průběžných slevových akcí na rok 2023 a následující období. Důležitý je tento klíčový výtah: více méně oblíbené novoroční slevy končí, nahradí je březnová slevová slavnost pojmenovaná Jarní výprodej (Spring Sales). Vánoční slevy budou prodlouženy až do prvního lednového týdne.

“Od příštího roku se chystáme změnit zaběhnutý řád čtyř velkých sezónních výprodejů ve službě Steam, a protože chceme, abyste měli čas přizpůsobit tomu své plány, oznamujeme to už dnes. Takže stručně a jasně: počínaje kalendářním rokem 2023 bude Výprodej k lunárnímu novému roku nahrazen Jarním výprodejem,” komentoval své plány sám Steam na oficiálních stránkách. Zmínku o tom, jakou obměnou – a jestli vůbec – projdou třeba halloweenské slevy hororových her nebo obligátní letní výprodej, však na webu nenajdete.

Steam slevy na příští půlrok

Dočkali jsme se však oznámení, jaké velké slevové šílenství ještě mohou hráči využít v tomto roce. Už za necelé dvě měsíce bude otevřen podzimní výprodej, který poběží od 22. do 29. listopadu tohoto roku.

Hned poté mají, těsně před Štědrým dnem, následovat vánoční slevy, a sice od 22. prosince 2022 do 5. ledna 2023, tedy solidních 14 dní slev. Další velké slevy se odehrají až 16. až 23. března příštího roku. Právě tento systém slev by měl pak pokračovat i do dalších let.

Zdroj: Valve, DualShockers

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení