Menu

Menší, lehčí a hezčí bezdrátový reproduktor Sound Blaster Roar 2

23.07.2015 11:27 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Menší, lehčí a hezčí bezdrátový reproduktor Sound Blaster Roar 2

Menší, lehčí a hezčí bezdrátový reproduktor Sound Blaster Roar 2 | foto: CHIP

 Sound Blaster Roar 2 je přenosný bezdrátový Bluetooth reproduktor, který zachovává všechny rysy reproduktoru Sound Blaster Roar v kompaktnějších rozměrech.

Společnost Creative Technology představila novou variantu předchůdce přenosného bezdrátového Bluetooth reproduktoru Sound Blaster Roar - menší, lehčí a elegantnější verzi Roar 2. Bezdrátový Bluetooth reproduktor si zachoval 5 měničů, provedení a životnost baterie stejné jako má původní Sound Blaster Roar - ale teď je o 20% menší a o 10% lehčí. Je dostupný v bílé a černé barvě.

Uživatelé si mohou vybrat mezi umístěním reproduktoru vodorovně s vyváženým prostorným zvukem nebo vertikálně s hlasitějším a přímějším směrováním zvuku. Pasivní basové radiátory reproduktoru Sound Blaster Roar 2 jsou průchozí.

Stejně jako původní Sound Blaster Roar má i nový Sound Blaster Roar 2 řadu užitečných funkcí. Má integrovanou čtečku paměťových karet microSD a MP3 přehrávač. Zabudovaný mikrofon zajišťuje 360 ° snímání hlasu, takže Sound Blaster Roar 2 je schopen přijímat hovory během připojení k telefonu přes Bluetooth. Je také vybaven integrovaným hlasovým záznamníkem využívajícím vestavěný mikrofon a microSD kartu. Tato funkce je vhodná pro nahrávání hlasových poznámek, přednášek, rozhovorů, telekonferečných zasedání a obchodních či firemních setkání.

Reproduktor je možné připojit bezdrátově přes Bluetooth a využívat aptX a AAC kodeky a je také vybaven nejnovější verzí NFC technologie, která uživatelům umožňuje rychle a jednoduše se připojit k Bluetooth zařízením. K reproduktoru mohou být současně připojeny až dvě Bluetooth zařízení. V režimu spánku reproduktor Sound Blaster Roar 2 postupně snižuje svoji hlasitost, až se automaticky vypne. Uživatelé si mohou reproduktor připojit k počítačům také přes USB a zpracovávat zvuk přes rozšířený software ke stažení Sound Blaster Control Panel se sadou technologií SBX Pro Studio.

Velká zabudovaná 6000mAh lithium-iontová dobíjecí baterie poskytne podle výrobce až 8 hodin přehrávání hudby nebo ji můžete použít k nabíjení smartphonů nebo tabletů. Cena reproduktory je 230 Eur. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení