Menu

Microsoft LifeCam HD-5000

14.04.2010 09:53 | Redakce Chip + Přidat komentář
Microsoft LifeCam HD-5000

Microsoft LifeCam HD-5000 | foto: CHIP

Společnost Microsoft představila novou webovou kameru LifeCam HD-5000, která snímá obraz ve vysokém HD rozlišení 720p (1 280 × 720 bodů), má funkci automatického ostření a pro vylepšení obrazu využívá technologii TrueColor.

Tato technologie analyzuje okolní světelné podmínky a nastavení automaticky přizpůsobuje tak, aby dosáhla nejpřirozenějšího podání barev. Podle výrobce kamera dosahuje vysoké kvality obrazu i v horších světelných podmínkách – např. na přímém slunečním světle nebo v potemnělé místnosti. Zajímavá je i funkce pro detekci obličeje, která dokáže analyzovat obličej uživatele a podle něj zpracovat okolní obraz v jasných a přirozených barevných odstínech. Webkameru je možné díky tvarovatelnému stojánku umístit na plochý displej nebo na starší CRT monitor anebo postavit přímo na stůl. Doporučená koncová cena této kamerky byla stanovena na 1299 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení