Menu

Microsoft ruší Snapchat: Aplikace třetích stran odstraněny z Marketplace

23.12.2014 09:32 | Josef Mika + Přidat komentář
Microsoft ruší Snapchat: Aplikace třetích stran odstraněny z Marketplace

Microsoft ruší Snapchat: Aplikace třetích stran odstraněny z Marketplace | foto: CHIP

Microsoft smazal všechny možné aplikace pro komunikaci přes Snapchat i s jejich účty. Na platformě Windows Phone a v obchodě Marketplace tak už v budoucnu nebude k dispozici žádná alternativní aplikace, se kterou by bylo možné se zalogovat do Snapchatu.

Kdo tedy používá mobil s Windows Phone, ten už k populární, i když ne právě bezpečné, aplikaci na sdílení fotografií nebude mít žádný přístup.

snapchat1-nahled

 

 

 

 

 

 

 

Snapchat má v současné době oficiální appky pouze pro Android a iOS. Kdo chtěl tuto službu využívat i pod Windows Phone, byl doposud odkázán na odpovídající aplikace třetích stran. Údajně z bezpečnostních důvodů byly ale nyní všechny takové aplikace a s nimi spojené uživatelské účty z Marketplace odstraněny. Kdo se přesto nechce podobných fotoslužeb vzdát a přitom stále ještě používá telefon se systémem Windows Phone, ten může vyzkoušet konkurenta Xim – tato služba má bezplatné aplikace jak pro Windows Phone, tak pro Android i iOS.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení