Menu

Microsoft sdružuje Xbox One, Xbox Live a Game Pass do měsíčního předplatného

24.08.2018 19:30 | Milan Loucký + Přidat komentář
Microsoft sdružuje Xbox One, Xbox Live a Game Pass do měsíčního předplatného

Microsoft sdružuje Xbox One, Xbox Live a Game Pass do měsíčního předplatného | foto: CHIP

Microsoft plánuje odhalit službu Xbox All Access, která spojí konzoli Xbox One s Xbox Live a Xbox Game Pass v rámci měsíčního poplatku.

Microsoft pracuje v posledních měsících usilovně na projektu s kódovým označením Largo, po čímž si můžete představit herní předplatné. Zdroje obeznámené s plány Microsoftu šuškají, že projekt The Verge spojí Xbox One S a Xbox One X v rámci předplatného. Microsoft rovněž plánuje nabídnout svůj Xbox One X v balíčku s Xbox Live Gold a Xbox Game Pass za 34,99 dolarů měsíčně po dobu 24 měsíců.

Předplatné bude k dispozici u maloobchodních prodejen společnosti Microsoft a společnost také spolupracuje s výrobci počítačů, kteří se pokusí nabídnout tento balíček i jinde. Společnost Microsoft zpočátku omezí svou službu Xbox All Access na zákazníky z USA, ale pokud bude úspěšná, může se v budoucnu objevit i na jiných trzích. Microsoft nabídl dotační balíček Xbox 360 s Xbox Live Gold před více než šesti lety.

Microsoft také pracuje na novém doplňku Xbox s kódovým označením Washburn. Výrobci softwaru očekávali tento týden představení tohoto příslušenství za 149 dolarů v Gamescomu, ale neočekávaně se objevilo oznámení o „úplném novém hardwaru pro Xbox“, takže se zřejmě zcela změnily plány společnosti. Záhadné příslušenství bude k dispozici v říjnu, hned po zahájení prodeje Forza Horizon od Microsoftu. Není to nástupce Xbox Elite, ale očekává se, že Microsoft už brzy představí své nové hardwarové příslušenství.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení