Menu

Microsoft vydal Office pro iPhony

17.06.2013 05:40 | Redakce Chip + Přidat komentář
Microsoft vydal Office pro iPhony

Microsoft vydal Office pro iPhony | foto: CHIP

Kancelářský balík od Microsoftu je poprvé dostupný i pro zařízení s iOS, mnoho funkcí v něm ovšem nenajdete.

Microsoft rozšiřuje dostupnost svého kancelářského balíku o platformu iOS, aktuální verze Office je ovšem optimalizována především pro menší displeje iPhonů. Nic vám ale nebrání instalovat si kancelářský balík i na iPad. Nová sada kancelářských aplikací je k dispozici předplatitelům služby Office 365, kteří si mohou zdarma instalovat Office až na pěti zařízeních. Tyto instalace se zároveň nebudou započítávat mezi pět zařízení, na kterých lze, dle licenčních podmínek, používat aplikace z Office 365.

Výbava Office pro iOS odpovídá kancelářskému balíku, který je standardně předinstalován ve smartphonech s operačním systémem Windows Phone. To znamená, že lze prohlížet a vytvářet textové dokumenty, tabulky a prezentace. Oproti Office aplikacím určeným k instalaci do počítače je ovšem třeba počítat s výrazně omezenou nabídkou funkcí. Aplikace OneNote na vytváření a synchronizaci poznámek je pro iOS k dispozici již delší dobu.

Česká verze Microsoft Office pro iOS má být k dispozici ještě tento týden.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení