Menu
CHIP Speedtest

Milionové repráky: JBL na IFA

06.09.2019 10:56 | Josef Mika
Milionové repráky: JBL na IFA

IFA 2019: Úspěšná a u nás dobře známá audio značka JBL, vlastněná společností Samsung Electronics, ukázala na letošní IFA několik zajímavých novinek.

Z tohoto nákupu musí mít Samsung radost. Značka audio produktů JBL by Harman je obchodně velmi úspěšná. Na IFA v Berlíně se pochlubila už 100 miliony prodaných přenosných reproduktorů. A hned k tomu přidala řadu produktových novinek.

Vodotěsný Bluetooth reproduktor se světelnými efekty

360°zvukový zážitek s dynamickou světelnou show – tak výrobce popisuje čtvrtou generaci svých Bluetooth reproduktorů JBL Pulse 4. LED osvětlení pod hladkým obalem vytváří podle hudby se měnící intenzivní osvětlení, jehož vzory se dají uživatelsky měnit pomocí mobilní aplikace JBL Connect. Reproduktor je vodotěsný (IPX7) a na akumulátor vydrží hrát (a svítit) až 12 hodin. Nabíjí se přes USB-C rozhraní a můžete ho mít v bílém nebo černém provedení.

jbl-pulse4

JBL Pulse 4: světelná hudba

Trojice soundbarů

JBL se taky pochlubila novou řadou soundbarů k TV:

JBL BAR 2.0 All-in-One o šířce 24 "a poskytuje ve srovnání s průměrnými televizními reproduktory všestranně vylepšený zvuk, můžete k nim ale připojit jakýkoli zdroj pomocí optického kabelu nebo přes Bluetooth. Zvládají maximální výkon 80 wattů.

JBL BAR 2.1 Deep Bass rozšiřuje BAR 2.0 na 38 " a přidává samostatný subwoofer s Dolby Digital. Výkon je zvýšen až na 300 wattů. Má HDMI vstup i AUX a USB kabelové připojení. Funkce JBL SoundShift umožňuje okamžité přepínání mezi zvukem z televizoru a zvukem z mobilního telefonu nebo tabletu.

JBL BAR 5.1 Surround Sound je 40 "soundbar se zabudovaným 10" subwooferem už nabízí 510 W. Technologie JBL MultiBeam umožňuje uživatelům bezdrátově připojit více reproduktorů. K dispozici je navíc Wi-Fi, Airplay 2, podpora Chromecastu a 4K Dolby Vision HDMI.

jbl-bar-2-0-all-in-one

JBL Bar 2.0 All-in-One má výkon 80 W.

Špunty do uší s aktivním potlačováním okolního hluku

Jmenují se JBL LIVE 300TWS a zvládají působivé basy. Mají funkci Amient Aware, takže pokud chcete, slyšíte i okolní zvuky. Pro pohodlnou konverzaci s kolegy bez nutnosti vyjímat si sluchátka z uší slouží režim TalkThru, který umí operativně vypnout hudbu. Na baterie vydrží 6 hodin, v kombinaci s nabíjecím pouzdrem pak můžete počítat až s 18 hodinami hudby.

jbl-live-300tws

JBL LIVE 300TWS: Špunty s funkcemi Urban Noise Control.

Komfortní streamování hudby

Přenosné 360° reproduktory JBL Link Portable a o něco menší Link Music nabízejí Wi-Fi i Bluetooth připojení a zabudovanou konektivitu pro Chromecast, Google Assistant a AirPaly 2. Opět nechybí IPX7 krytí, takže provoz u bazénu jim neublíží. Akumulátory vydrží 8 hodin.

jbl-link-portable-and-link-music

JBL Link Portable a Link Music pro pohodlné streamování.


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení