Menu

Miniaturní mobilní nabíječka od Varty

26.05.2015 19:12 | Michal Bareš + Přidat komentář
Miniaturní mobilní nabíječka od Varty

Miniaturní mobilní nabíječka od Varty | foto: CHIP

Problémy s nedostatkem energie řeší miniaturní nabíječka Varta Phone Power 800 Micro USB Connector, která je určena pro nouzové dobití mobilního telefonu.

web-varta-phone-power-800mah-2-nahled

Varta Phone Power 800 Micro USB Connector

Pokud vám zbývá už jen pár procent baterie a potřebujete ještě vyřešit několik hovorů, Varta Phone Power 800 tento problém vyřeší. Mobilní zdroj velikosti většího flashdisku se dá přiloženým poutkem upevnit na klíče a snadno se vejde i do kapsy. Nedisponuje nijak ohromující kapacitou a rozhodně nečekejte, že do 100 procent nabije úplně vybitý smartphone, má totiž kapacitu jen 800mAh. Výhodou ale je, že se dá snadno a rychle nabít i z USB portu počítače nebo notebooku. O stavu nabíjení informují čtyři stavové diody. Vstupní a výstupní nabíjecí proud je 1 A. Zařízení s rozměry 84×36×18 mm má hmotnost 40 gramů a prodává se ve verzi s microUSB portem, starým Apple i novým Apple Lightning konektorem. Doporučená cena microUSB verze je za 399 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení