Menu

Miniaturní USB disky tvaru „nano“

26.10.2010 08:16 | Redakce Chip + Přidat komentář
Miniaturní USB disky tvaru „nano“

Miniaturní USB disky tvaru „nano“ | foto: CHIP

Díky miniaturnímu USB flash disku od Verbatim si můžete rozšířit kapacitu svého notebooku, nebo netbooku až o 32 GB. Flash disk váží jen 2 gramy a může být ponechán připojený k netbooku téměř neomezeně.

Netbooky jsou v poslední době populární. Mají malé rozměry, nízkou hmotnost, ale často i jen omezené datové úložiště. Nový USB disk od Verbatimu pomáhá netbookům řešit tuto slabou stránku poskytnutím dodatečných až 32 GB úložné kapacity prostřednictvím zařízení, které je menší než euromince.
Nový Verbatim netbook USB disk vypadá jako malý přijímač bezdrátové myši, takže jej můžete snadno zasunout do svého netbooku a ponechat v něm prakticky neomezenou dobu.
Verbatim Netbook USB disk je k dostání v obchodech s kapacitou 8 GB (doporučená cena 419 Kč), 16 GB (829 Kč) a 32 GB (1 669 Kč).

Dlouhodobé rozšíření kapacity

Nový Netbook USB disk od Verbatimu umožňuje uživatelům zvýšit úložnou kapacitu svého netbooku bez nutnosti zasahovat do jeho základních komponent nebo zvětšovat jeho rozměry. Díky nepatrným rozměrům – 17,15 x 14,85 x 7,7 mm – přečnívá tento malý disk po zasunutí do USB portu o pouhých 5 mm, takže může být v netbooku ponechán jako dlouhodobé rozšíření kapacity.

Základní informace

  • Až 32 GB úložné kapacity
  • Váží jen 2 gramy
  • Menší než euromince
  • Může být ponechán připojený k netbooku téměř neomezeně
  • Kompatibilní se systémy PC a Mac

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení