Menu

Mobilní bezdrátová myš Logitechu

22.07.2015 12:15 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Mobilní bezdrátová myš Logitechu

Mobilní bezdrátová myš Logitechu | foto: CHIP

Nový model myši Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mobile Mouse bude podle výrobce pracovat, kdekoli to budete potřebovat. Funguje i na skleněném povrchu.

Společnost Logitech uvedla bezdrátovou mobilní myši s celým oficiálním názvem Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mobile Mouse. Tato kompaktní přenosná bezdrátová myš s technologií snímacího senzoru Darkfield Laser Sensor dokáže sledovat pohyb ruky na jakémkoli povrchu, včetně skla. Myš má pogumovaný povrch.

Logitech MX Anywhere 2 má dvojí možnost bezdrátového připojení k počítačům s operačními systémy Windows nebo Mac přes miniaturní přibalený přijímač Pico Unifying nebo prostřednictvím technologie Bluetooth Smart. Myš můžete spárovat až se třemi zařízeními současně a pak stiskem tlačítka Logitech Easy-Switch přepínat, na jakém přístroji ji budete chtít používat. Rolovací kolečko myši využívá technologii hyper rychlého posunu, takže můžete snadno a rychle prolétnout dlouhými dokumenty nebo webovými stránkami, a pak přepnout na režim posunu po jednotlivém zoubku rolovacího kolečka, když potřebujete, aby navigace vašeho pohybu byla co nejpřesnější.

Dobíjecí baterie vydrží pracovat až dva měsíce a lze ji nahradit rezervními bateriemi. Stačí minuta dobíjení přes USB kabel a můžete ji používat další dvě hodiny. Prodávat se bude od srpna za cenu 2 290 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení