Menu

Modemový VDSL/ADSL router pro každou domácnost

13.08.2018 18:17 | Milan Loucký + Přidat komentář
Modemový VDSL/ADSL router pro každou domácnost

Modemový VDSL/ADSL router pro každou domácnost | foto: CHIP

Nový VDSL/ADSL modemový router TP-Link s Wi-Fi standardem N a rychlostí přenosu dat až 300 Mbit/s je navržen primárně pro VDSL připojení v jakékoli domácnosti.

Technologie VDSL2 umožňuje dosahovat přenosové rychlosti až 100 Mbit/s, a to současně jak ve směru odesílání dat, tak jejich stahování. Integrovaný port DSL podporuje všechny standardy DSL připojení, pro zajištění kompatibility s většinou poskytovatelů internetového připojení (ISP). Modem/router TD-W9960 je kompatibilní se standardy VDSL2, ADSL2+, ADSL2 a ADSL.

Modem/router TD-W9960 nabízí rychlost bezdrátového přenosu dat v pásmu 2,4 GHz až 300 Mbit/s a navíc čtyři megabitové síťové porty LAN. Je tak optimální volbou pro streamování videí v HD rozlišení a jiné aplikace, které vyžadují stabilní přenosové rychlosti. Dvě externí antény s vysokým ziskem 5 dBi vysílají signál do všech zákoutí běžné domácnosti, a vytvářejí tak silnou a stabilní Wi-Fi síť, která uspokojí potřeby mobilních telefonů, tabletů i bezdrátově připojených počítačů.

Modem/router TD-W9960 lze nastavit během několika minut díky intuitivnímu webovému rozhraní nebo mobilní aplikaci Tether. Oba způsoby z jakéhokoli zařízení s operačními systémy Android nebo iOS umožňují spravovat nastavení sítě, včetně rodičovské kontroly a řízení přístupů.

Ochrana proti zásahu bleskem chrání modemový router TD-W9960 před poškozením jeho elektrických součástí v důsledku bouřek.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení