Menu

Monitor BenQ pro designery

02.08.2017 14:29 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Monitor BenQ pro designery

Monitor BenQ pro designery | foto: CHIP

25placový monitor BenQ PD2500Q je určený především pro designery a pokrývá 100 % barevného prostoru sRGB a splňuje standard Rec. 709.

BenQ PD2500Q je vyhotoven v černé barvě s modrými doplňky. Nabízí úzký rámeček umožňující snadné použití více monitorů vedle sebe a snadné nastavení výšky, naklopení a otočení až o 90 stupňů do pozice Pivot. Díky podpoře Multi-Stream Transport (MST) lze propojit více monitorů napřímo přes výstupní DisplayPort konektor. Konektivitu doplňují vstupy pro DisplayPort, mini DisplayPort, HDMI a čtyři USB 3.1 Gen 1.

25palcový monitor disponuje IPS panelem s QHD rozlišením 2560 x 1440 pixelů, pokrývá 100 % barevného prostoru sRGB, splňuje standard Rec. 709 a získal certifikaci Technicolor. Tovární nastavení monitoru, resp. jeho individuální kalibrace zajištuje podle výrobce konzistentní barevný výstup a přesné hodnoty Delta E a Gamma. Každý monitor BenQ PD2500Q je dodáván s originálním dokladem o dosažených kalibračních hodnotách.

Monitor nabízí množství různé režimy zobrazení jako CAD/CAM  vylepšující kontrast a tím zvýrazňující obrysy v technických výkresech a aplikacích Pro/E, SolidWorks, AutoCad, Catia a další. Animation Mode zvyšuje jas v tmavých oblastech tak aby nepřeexponoval místa světlá, zatímco volba Darkroom optimalizuje podsvícení obrazu při zachování dostatečného jasu a ostrosti detailů. Nechybí tradiční technologie na ochranu zraku uživatelů BenQ Flicker-free a Low Blue Light. BenQ PD2500Q je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 9190 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení