Menu

Monitor pro hráče

22.01.2014 11:11 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Monitor pro hráče

Monitor pro hráče | foto: CHIP

Společnost BenQ uvedla na trh nový model BenQ XL2720Z. Tento 27“ herní monitor byl navrhnut pro hráče FPS her a je vybaven novými technologiemi Motion Blur Reduction a Low Blue Light.

benq-xl2720z-left45-small

BenQ XL2720Z je první profesionální herní monitor disponující technologií Motion Blur Reduction, jejímž cílem je zajistit plynulý a nerozmazaný obraz. S novým BenQ XL2720Z se tak uživatelé nemusí obávat zpoždění v obnovovací frekvenci nebo změny barev pixelu při změně scény.

Druhou novinkou představenou s monitorem BenQ XL2720Z je technologie Low Blue Light. Ta má na starost eliminaci modrého světelného spektra. Hráči tak nepotřebují další speciální ochrany očí, jako jsou například žlutě zabarvená skla brýlí.  Z již zavedených funkcí nechybí u BenQ XL2720Z ani možnost nastavení uživatelského prostředí prostřednictvím Gaming Refresh Rate Optimatization Managementu či technologie Flicker-free, eliminující blikání v pozadí ve všech světelných úrovních.

BenQ XL2720Z bude na tuzemském trhu dostupný na přelomu ledna a února 2014 za doporučenou cenou 12 999 Kč s DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení