Menu

Monitor s dosud nejvyšším barevným pokrytím

29.03.2017 21:00 | Milan Loucký + Přidat komentář
Monitor s dosud nejvyšším barevným pokrytím

Monitor s dosud nejvyšším barevným pokrytím | foto: CHIP

S Quad HD rozlišením (2560 x 1440 bodů), nejnovější technologií zobrazování barev Ultra Wide Color a jedinečným designem se nový monitor Philips 276E8FJAB stává zajímavým bytotvorným prvkem, který dokáže divy.

Philips 276E8FJAB

Philips 276E8FJAB je urrčen především pro domácnosti, kterým nabízí nadstandardní výbavu.

Model je určen pro uživatele, kteří hledají výkon a eleganci pro svůj domov. Díky pokročilé technologii zobrazování barev Ultra Wide Color je monitor schopen nabídnout pokrytí barevné škály jaké tu ještě nebylo: a to celých 114 % NTSC dle normy CIE1976 a 132 % sRGB dle normy CIE1931, což zdaleka překonává klasické barevné podání 72% NTCS a 99% pokrytí sRGB. Ultra Wide Color rozšiřuje množství vnímaných barev na monitoru. Schopnost, která přijde vhod kdykoliv potřebuje uživatel věrné podání barev, ať už při online nákupech, práci s fotkami či videem. Skvělé barvy jsou podpořeny výkonným širokoúhlým panelem s Quad HD rozlišením 2560 x 1440 bodů. Monitor také nabízí rozsáhlé možnosti připojení jako Display Port nebo HDMI a široké pozorovací úhly.

Nově uváděný monitor je nabitý funkcemi, které automaticky vylepšují obraz a zpříjemňují sledování. Philips SmartContrast a Philips SmartImage Lite analyzují obsah na monitoru a automaticky, v reálném čase, upravují kontrast, saturaci barev a ostrost obrazu či intenzitu podsvícení. Technologie Flicker-Free zase automaticky reguluje jas a blikání, které způsobuje únavu očí. K dispozici jsou i kvalitní stereo reproduktory.

Elegantní provedení nového modelu zapadne do jakékoliv místnosti. Design je podtržen velmi tenoučkým rámečkem a edge-to-edge sklem, čímž maximalizuje zobrazovanou plochu a snižuje rozptylování pro oči.

Nový monitor 276E8FJAB řady E od Philipsu bude k dispozici v květnu 2017 za cenu 10 789 Kč.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení