Menu

Monopod a selfie tyč pro foťák i pro mobil

03.06.2018 11:19 | Milan Loucký + Přidat komentář
Monopod a selfie tyč pro foťák i pro mobil

Monopod a selfie tyč pro foťák i pro mobil | foto: CHIP

Rollei City Traveler Mono je karbonový monopod a selfie tyč v jednom. Tato novinka bude skvělým cestovním doplňkem pro každého nadšeného fotografa.

Kompletní řada produktů Rollei City Traveler je zaměřena ne cestování, veškeré produkty jsou velmi lehké a skladné. Rollei City Traveler Mono je na tom stejně, lehká karbonová konstrukce má hmotnost pouhých 220 g a skládá se z pěti karbonových segmentů opatřených rychloupínacím systémem Twist Lock. Při maximálním vysunutí všech pěti segmentů má monopod výšku 165,5 cm a minimální jen 44 cm.

Rollei City Traveler Mono je monopod umožňující tři různá využití, jako selfie tyč pro smartphone, monopod a selfie tyč pro akční kamery. Noha monopodu je opatřena malou kulovou hlavou, gumová noha je odnímatelná a opatřena standardním stativovým závitem, na který se snadno přišroubuje univerzální držák pro smartphone nebo akční kameru, oba jsou součástí balení. Kulová hlava pak umožňuje nastavení požadovaného úhlu a s maximální délkou 165,5 cm uživatel snadno vyfotografuje i selfie větší skupiny lidí, nebo pořídí snímky ze zajímavé perspektivy. Díky tomuto univerzálnímu využití je City Traveler Mono skvělý na cestování a zastane tak většinu situací které mohou fotografa na cestách potkat.

Součástí balení je také praktický obal a karabina, pomocí které je snadné monopod pověsit na batoh. Na výběr jsou tři barevná provedení Titanium, oranžové a zelené.

Ceny:

Na monopod Rollei City Traveler Mono se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Rollei City Traveler Mono:

-              Titanium: 1790 Kč

-              Orange: 1843 Kč

-              Green: 1843 Kč

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení