Menu

Moto Z s Hasselbladem – podívejte se na první snímky

16.12.2016 13:51 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Moto Z s Hasselbladem – podívejte se na první snímky

Moto Z s Hasselbladem – podívejte se na první snímky | foto: CHIP

Lenovo uvedlo na náš trh svůj nejlepší smartphone Moto Z. Extrémně tenký a výborně vybavený telefon je zajímavý tím, že je možné jej doplnit o některý z řady doplňků Moto Mods. 

K telefonům Moto Z je možné dokoupit doplňky – tzv. mody. K dispozici je zatím za 8 999 Kč zajímavý doplněk v podobě přídavného 12Mpx fotoaparátu s logem Hasselblad, který disponuje 10násobným optickým zoomem a pokročilým manuálním režimem s možností fotit do RAW. V naší galerii se můžete podívat, jak tento modul fotografuje a k dispozici je i fotografie pořízená s 10násobným optickým zoomem, který tento fotoaparát nabízí. Pro porovnání přidáváme i fotografie pořízené samotným smartphonem.

Samostatný telefon Moto Z má tloušťku pouhých 5,2 mm a je osazen 5,5“ AMOLED displejem s rozlišením 1 440 x 2 560 bodů, procesorem Snapdragon 820, 4 GB RAM, 32GB úložištěm, 2 600mAh baterií a 13Mpx fotoaparátem s udávanou světelností F/1,8. V prodeji je za doporučených 16 999 Kč. O něco levnější varianta Moto Z Play, která má tloušťku 7 mm a také podporuje rozšíření doplňky Moto Mods, stojí doporučených 12 999 Kč. Používá rovněž 5,5“ AMOLED displej, ale pouze s Full HD rozlišením, dále má procesor Snapdragon 625, 3 GB RAM, 32GB úložiště a 16Mpx fotoaparát.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení