Menu

Motorola ET1: Androidí tablet pro firmy

11.10.2011 11:17 | Redakce Chip + Přidat komentář
Motorola ET1: Androidí tablet pro firmy

Motorola ET1: Androidí tablet pro firmy | foto: CHIP

Společnost Motorola Solutions dnes odhalila tablet ET1, první ve vznikající kategorii tabletů podnikové třídy, které jsou připraveny pro různorodost vertikálních trhů.

ET1 posouvá známé prostředí a popularitu, kterou získalo toto zařízení ve spotřebitelské třídě, na úroveň zařízení pro podniky. Tato změna se projevuje zejména ve větší odolnosti, možnosti vybavit zařízení čtečkou čárových kódů nebo magnetických pásků, ve výměně bateriové jednotky bez přerušení provozu (hot-swap) a bezpečném softwarovém systému. K dispozici jsou rovněž doplňky nezbytné pro průmyslovou sféru, jako jsou bezpečné dobíjecí stanice s více sloty.

Pro náročné celodenní používání je určený ET1 s Wi-Fi připojením.  Je chráněný heslem, takže jej může  sdílet více zaměstnanců a zároveň byl jejich přístup zabezpečený v souladu s jejich úrovní zodpovědnosti a právy přístupu. Na základě přihlašovacích informací může vedení automaticky kontrolovat a monitorovat využívání schválených aplikací, což pomůže zajistit neustále vysokou úroveň produktivity práce.

 

Klíčová fakta o ET1

  • Obchodníci mohou nepřerušovaně a bezpečně využívat řadu aplikací, které vyvinula široká komunita partnerů a nezávislých prodejců společnosti Motorola, včetně:

-                    Asistovaného prodeje

-                    Mobilního místa prodeje

-                    Elektronických dashboard panelů pro vedení společnosti

-                    Řízení a dodržování plánovaných programů

-                    Vyhledávače položek

  • ET1 využívá posílenou verzi operačního systému Android pro podniky a je konstruovaný tak, aby jej mohlo využívat více členů personálu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
  • Díky podpoře portfolia softwarových modulů pro podniky od společnosti Motorola, včetně RhoElements, nového aplikačního rámce HTML5, mohou nyní podniky rychle a levně vyvíjet podnikové aplikace a instalovat je jak na zařízeních s tradičním systémem Windows Embedded Handheld, tak na zařízeních společnosti Motorola se systémem Android, což vede ke konzistentnosti v práci s těmito zařízeními.
  • ET1 je vybavený odolným 7 palcovým barevným displejem Gorilla Glass, který je navržený pro aplikace s videem a obrázky ve styku se zákazníkem. Navíc je možné přizpůsobit rámeček obrazovky značce maloobchodu.
  • ET1 tablet Motoroly nabízí komplexní sadu vlastností podnikové třídy a doplňků, včetně:

-                    Odolného designu, který vydrží množství nárazů a pádů během pracovního dne

-                    Možnosti integrovat čtečku čárových kódů a magnetických pásků

-                    Vyměnitelné (hot-swap) nabíjecí bateriové jednotky s paměťovou záložní baterií, která je schopná uchovat RAM data až 15 minut, když je hlavní baterie odstraněna

-                    Jedno a více slotové nabíječky baterií a tabletů

-                    Dopředu a dozadu orientované kamery

-                    Možnosti připojení přenosných čteček čárových kódů, čteček mobilních plateb a mobilních tiskáren přes Bluetooth

-                    Možnosti přidat pásek pro připevnění na ruku, který umožní snadné a pohodlné zacházení v plném rozsahu

 

  • ET1 tablet bude k dostání se servisním programem společnosti Motorola, „Service from the Start with Comprehensive Coverage“, který zahrnuje normální opotřebení, stejně jako náhodné poškození vnitřních i vnějších komponentů, což významně snižuje nepředpokládané výdaje na opravy.
  • Tablet ET1 společnosti Motorola Solutions bude k dispozici ve čtvrtém čtvrtletí roku 2011

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení