Menu

Multifunkční tiskárny pro malé podniky

23.03.2016 12:59 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Multifunkční tiskárny pro malé podniky

Multifunkční tiskárny pro malé podniky | foto: CHIP

Samsung Electronics představil novou řadu multifunkčních tiskáren ProXpress C30 pro malé a střední firmy zejména v obchodních odvětvích, jako jsou služby a maloobchod. Tato řada zahrnuje tři modely: C3010ND, C3060ND a C3060FR.

Podle Samsungu využitím modelů řadu multifunkčních tiskáren z řady C30 mohou společnosti snižovat celkové náklady na vlastnictví tiskáren (TCO), protože tonery s vysokým výnosem zvládnou vytisknout tisíce stran. Provozní náklady se mohou dále snížit díky technologii Samsung Instant Fusing System zajišťující kratší čekací dobu, rychlejší tisky a kopie a též nižší spotřebu elektrické energie.  Multifunkce tisknou v rozlišení 9 600 x 600 dpi a technologií ReCP (Rendering Engine for Clean Page) tisknou ostřejší text a čistější obrázky, vynechají zbytečné detaily a vylepší nejasné prvky. 

Oproti předchozí řadě přináší modely C30 následující vylepšení: rychlost tisku vzrostla z 26 na 30 stran za minutu, výtěžnost černé tonerové kazety je 8 000 a barevné 5 000 stran. Kapacita zásobníku je 1400 stran. Dvoujádrový procesor s frekvencí 800 MHz je o 50 procent rychlejší než předchozí modely a díky tomu se zrychlily také všechny funkce: tisk, kopírování i skenování dokumentů. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení