Menu

Na Mapy.cz najdete i počasí

17.04.2019 10:56 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Na Mapy.cz najdete i počasí

Na Mapy.cz najdete i počasí | foto: CHIP

Mapová aplikace Mapy.cz české firmy Seznam.cz nově najdete kartu s předpovědí počasí. Vychytávka se uživatelům od dnešního dne zobrazí v mobilu i počítači, a to v detailu konkrétního místa, a funguje celosvětově.

Pokud si v mapové aplikaci Mapy.cz najdete konkrétní místo, zobrazí se k němu nově i informace o počasí a předpověď. Matematický model, jehož data jsou přebírána z české aplikace Windy.com, ukazuje informace o teplotě vzduchu, směru a rychlosti větru, srážkách nebo sněžení i na několik dní dopředu. „Smyslem této funkce není nahradit meteorologické portály, ale především umožnit lidem operativně zjistit aktuální informace o počasí pro bod zájmu na našich mapách,” upřesňuje Jan Laš, produktový manažer služby Mapy.cz. V kartě Počasí je také možné zjistit pro jakékoliv místo na světě aktuální čas nebo dobu východu a západu slunce. Mapy.cz prostřednictvím počítače nebo mobilního telefonu denně využije 750 tisíc lidí.

mapy-pocasi-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení