Menu

Nabídka prohnutých monitorů roste

21.07.2015 11:34 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nabídka prohnutých monitorů roste

Nabídka prohnutých monitorů roste | foto: CHIP

Acer rozšiřuje řady svých prohnutých monitorů. Představil dva nové herní monitory Acer XR341CK a XZ350CU. Acer Predator X34 s technologií NVIDIA G-SYNC lze již zakoupit i v Evropě.

Acer uvedl na trh řadu herních širokoúhlých prohnutých monitorů s poměrem stran 21:9. Oba nové modely, Acer XR341CK a Acer XZ350CU, se mohou pochlubit technologií pro synchronizaci snímkové frekvence. 34“ model Acer XR341CK má rozlišení QHD (3 440 × 1 440 px) a podporuje technologii FreeSync a 35“ model má Full HD rozlišení.

Všechny prohnuté monitory se mohou pochlubit funkcí GamingView (OSD), která hráčům přináší flexibilitu ve vytváření a ukládání až tří preferovaných profilů nastavení. Mohou přizpůsobit jas LED podsvícení, úroveň černé apod. Všechny modely mají také dvojicí zabudovaných reproduktorů s výkonem až 9 W a vylepšením DTS Sound. Jsou vybaveny porty HDMI 2.0 nebo DisplayPort a čtyři vysokorychlostní porty USB 3.0. Nechybí ani technologie EyeProtect jejíž součástí je filtr modrého světla, snížení blikání, možnost ztmavení obrazu až na nízkou úroveň a funkce Comfyview pro zmírnění únavy očí při hraní her či práci. Monitory lze také díky jejich bezrámovému designu skládat vedle sebe. Cena začíná na 26 999 Kč. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení