Menu
CHIP Speedtest

Nabídka prohnutých monitorů roste

21.07.2015 11:34 | Pavel Trousil
Nabídka prohnutých monitorů roste

Acer rozšiřuje řady svých prohnutých monitorů. Představil dva nové herní monitory Acer XR341CK a XZ350CU. Acer Predator X34 s technologií NVIDIA G-SYNC lze již zakoupit i v Evropě.

Acer uvedl na trh řadu herních širokoúhlých prohnutých monitorů s poměrem stran 21:9. Oba nové modely, Acer XR341CK a Acer XZ350CU, se mohou pochlubit technologií pro synchronizaci snímkové frekvence. 34“ model Acer XR341CK má rozlišení QHD (3 440 × 1 440 px) a podporuje technologii FreeSync a 35“ model má Full HD rozlišení.

Všechny prohnuté monitory se mohou pochlubit funkcí GamingView (OSD), která hráčům přináší flexibilitu ve vytváření a ukládání až tří preferovaných profilů nastavení. Mohou přizpůsobit jas LED podsvícení, úroveň černé apod. Všechny modely mají také dvojicí zabudovaných reproduktorů s výkonem až 9 W a vylepšením DTS Sound. Jsou vybaveny porty HDMI 2.0 nebo DisplayPort a čtyři vysokorychlostní porty USB 3.0. Nechybí ani technologie EyeProtect jejíž součástí je filtr modrého světla, snížení blikání, možnost ztmavení obrazu až na nízkou úroveň a funkce Comfyview pro zmírnění únavy očí při hraní her či práci. Monitory lze také díky jejich bezrámovému designu skládat vedle sebe. Cena začíná na 26 999 Kč. 


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení