Menu

Nabíjecí reproduktor s dokovací stanicí pro iPod

06.08.2010 12:21 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nabíjecí reproduktor s dokovací stanicí pro iPod

Nabíjecí reproduktor s dokovací stanicí pro iPod | foto: CHIP

Společnost Logitech představila přenosný reproduktor s dokovací stanicí pro iPod a iPhone s označením Rechargeable Speaker S715i. Jeho hlavní výhodou má být kombinace kvalitního zvuku, možnosti dobíjení připojeného iPodu (iPhonu) a díky integrovaným NiMH bateriím i možnost přenášení, kam se uživateli zlíbí. Zvuk zajišťuje osm reproduktorů.

Díky osmi reproduktorům má Logitech Rechargeable Speaker S715i vynikat čistými a jasnými tóny. Systém S715i má dva třípalcové laserové neodymiové reproduktory pro bohatý přenos ve středním pásmu, dva půlpalcové neodymiové výškové reproduktory zprostředkovávající jasné vysoké tóny a čtyři dvoupalcové pasivní zářiče pro hluboké basy. Výsledkem tedy je, že z kompaktního reproduktorového systému pro zařízení iPod se line plný, bohatý a vyvážený zvuk.

Reproduktor si tedy můžete vzít kamkoli s sebou a nemusíte myslet na to, že je třeba brát si k tomu ještě náhradní baterie. Díky zabudované nabíjecí baterii můžete hudbu poslouchat až osm hodin, aniž byste reproduktor museli připojovat k síti (aktuální výdrž baterie se mění v závislosti na používání, nastavení přístroje a okolních podmínkách). Ze zprávy jsme se ale  nedozvěděli, na kolik hodin reprodukce při určitém nastavení hlasitosti reprodoktury vydrží, ani kapacitu použitých NiMH akumulátorů.

Reproduktor Logitech Rechargeable Speaker S715i se dodává s bezdrátovým dálkovým ovladačem s funkcemi pro zapnutí a vypnutí, nastavení hlasitosti, přehrávání, pauzu, náhodný výběr skladeb, přeskočení skladby nebo její opakování. Dálkový ovladač je možné používat až do vzdálenosti 10 metrů. Pro větší pohodlí si můžete reproduktor s dokovacím zařízením uložit do cestovní tašky, která je součástí balení, a v níž je místo i pro síťový adaptér a dálkový ovladač.

Logitech Rechargeable Speaker S715i bude v USA a v Evropě dostupný v srpnu, a to za doporučenou maloobchodní cenu 3 490 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení