Menu

Nahrávání telefonních hovorů může být snadné

25.06.2018 10:37 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nahrávání telefonních hovorů může být snadné

Nahrávání telefonních hovorů může být snadné | foto: CHIP

Diktafon jihokorejské značky Esonic je vybaven Bluetooth modulem, který umožňuje bezdrátovou komunikaci se spárovaným telefonem.

Díky tomu snadno nahrává probíhající telefonní hovor, a to zcela diskrétně a nepozorovaně. Bluetooth diktafon Esonic BR20 začne nahrávat telefonní hovor ze spárovaného mobilního telefonu do dvou vteřin pouhým stisknutím jediného tlačítka.

Diktafon Esonic BR20 se vyznačuje vysokou kvalitou pořízeného zvukového záznamu, kapacita paměti je 4 GB, což je dostatečný prostor pro 140 hodin zvukového záznamu. Diktafon má spolu s pokročilými funkcemi nahrávání moderní atraktivní design doplněný o kovové prvky z kartáčovaného hliníku a vysokou kvalitu použitých materiálů.

„Škoda, že jsem si ten hovor nenahrál,“ říká Damian Teichert, marketingový manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a vysvětluje: „Tato věta již většině z nás prolétla hlavou bezprostředně po ukončení důležitého telefonního hovoru. S diktafonem Esonic BR20 je to přitom tak snadné. Pouhým stisknutím jediného tlačítka začne nahrávání telefonního hovoru. Vše bezdrátově a pohodlně. Výsledkem je zvuková nahrávka vysoké kvality s čistým zvukem. Funkci nahrávání telefonického hovoru oceníte při telefonátech s dodavateli, zákazníky, státními institucemi, při ‚stalkingu‘, jednoduše vždy, v případech, kdy na každém slově záleží.“

Esonic BR20 vedle nahrávání telefonického hovoru nabízí samozřejmě i běžné funkce diktafonu. Snadno se ovládá, práci se zařízením usnadňují LED diody, diktafon má i vestavěný reproduktor a díky zabudovanému akumulátoru dokáže nepřetržitě nahrávat zvuk po dobu až dvanácti hodin. V případě bezdrátového připojení Bluetooth je doba nahrávání pět hodin. Dosah diktafonu od připojeného chytrého telefonu je až deset metrů.

Cena a dostupnost:

Diktafon Bluetooth Esonic BR20 je dodáván na český trh prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz za 2990 Kč.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Jak tento diktafon funguje? Nahrava jen me nebo i druhou stranu, bez toho, abych to pustila do repraku?

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení