Menu

Náramek Fitbit Charge 3 v prodeji

19.10.2018 14:06 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Náramek Fitbit Charge 3 v prodeji

Náramek Fitbit Charge 3 v prodeji | foto: CHIP

Charge 3 přináší odolný design vhodný pro plavání, dotykový displej, více než 15 módů pro cvičení, nezbytné chytré funkce, až 7 dní výdrž na jedno nabití. Dostupný je u vybraných obchodních partnerů za doporučenou cenu 3 890 Kč.

Fitbit Charge 3 je vyroben z lehkých materiálů. Pouzdro je vyhotoveno z letecké slitiny hliníku a krycího skla Corning Gorilla Glass 3. Fitbit Charge 3 dále nabízí ostrý displej s dotykovým ovládáním, který je podle výrobce o téměř 40 % větší a jasnější, než tomu bylo u předchozího modelu. Fitbit Charge 3 potěší rovněž aktivní plavce, může se totiž pochlubit vodotěsností. Dotykový displej s vysokým kontrastem zobrazuje patřičné informace ve stupních šedi.

 3-nahled

Důležité informace o Fitbit Charge 3:

  • Pokročilé zdravotní a kondiční funkce: Náramek je vybaven mnoha senzory, například monitorem srdečního tepu a SpO2 senzorem. Nabízí více než 15 režimů pro cvičení, monitorování plavání, monitorování ženského zdraví, automatické zaznamenávání spánkových fází a mnoho dalšího.
  • Design: spolu s voděodolností a lehkým tělem nabízí Fitbit Charge 3 také jako vůbec první zařízení z kategorie wearables indukční tlačítko.
  • Doposud nejchytřejší náramek Fitbit: Zůstaňte ve spojení díky chytrým notifikacím z telefonu a rychlými odpověďmi pro uživatele s operačním systémem Android, aplikacím pro každodenní využití a bezpečnými bezkontaktními platbami s Charge 3 Special Edition (již brzy) – to vše až se sedmi denní výdrži baterie na jedno nabití. 
  • Brzy bude dostupný také náramek Fitbit Charge 3 Special Edition spolu s Fitbit Pay za cenu 4390 Kč.

5-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení