Menu

Nárazuvzdorné silikonové pouzdro pro iPad

28.05.2014 23:34 | Radek Kubeš + Přidat komentář
Nárazuvzdorné silikonové pouzdro pro iPad

Nárazuvzdorné silikonové pouzdro pro iPad | foto: CHIP

Společnost Trust, vyrábějící doplňky k počítačům, notebookům, tabletům a chytrým telefonům, nabízí nové ochranné pouzdro pro majitele zařízení iPad mini a iPad Air.

Je vyrobeno z neklouzavého a ohebného silikonového materiálu, chránícího tablet před poškrábáním a nárazy a v designu s rozšířenými okraji pro pohodlné a pevné držení.

shoock-proof-case-for-ipad-air-visual3-nahled

Samozřejmostí je snadný přístup k napájení, fotoaparátu a dalším ovládacím či funkčním prvkům. Opomenuty nejsou ani reproduktory, pro které jsou v pouzdru vytvořeny otvory pro volné šíření zvuku. Pohodlnou práci zajistí i vestavěný výklopný stojánek umístěný na zadní straně.

Nárazuvzdorné silikonové pouzdro Trust Shock-proof Case je v České republice k dostání za doporučenou koncovou cenu 489 Kč s DPH a za 17,99 euro s DPH na Slovensku.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení