Menu

Navigace pro Apple Watch

15.07.2015 06:24 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Navigace pro Apple Watch

Navigace pro Apple Watch | foto: CHIP

Firma Sygic oznámila, že nabízí svou navigační aplikaci Sygic GPS Navigation i pro Apple Watch. Navigační aplikace s moderním rozhraním se tak dostane i na zápěstí uživatelů chytrých hodinek. 

Současným uživatelům aplikace Sygic GPS Navigation stačí provést aktualizaci aplikace a budou moci využívat navigaci i na svých chytrých hodinkách Apple Watch, aniž by museli cokoli dokupovat. Aktualizace umožňuje synchronizaci zařízení, jakmile řidič opustí vozidlo. Poslední metry jeho cesty ho budou navigovat chytré hodinky. Aplikace Sygic GPS Navigation umožňuje propojení chytrých telefonů, zábavních systémů ve vozidle a chytrých hodinek. Navigace funguje i bez připojení k internetu a využívá propojení online služeb s podrobnými offline mapovými podklady. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení