Menu

Nejlepší aplikace a hry pro Android za rok 2014

22.12.2014 17:15 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nejlepší aplikace a hry pro Android za rok 2014

Nejlepší aplikace a hry pro Android za rok 2014 | foto: CHIP

Google vytvořil v obchodě Google Play nové kategorie a to „Nejlepší aplikace roku 2014“ a „Nejlepší hry roku 2014“. Dozvíte se v nich, které aplikace pro Android si vedly v roce 2014 nejlépe.

aplikace-nahled

Žebříčku „Nejlepší hry roku 2014“ vévodí známá hra Pou. Následuje hra Cars: Fast as Lightning a BombSquad. Většina her z žebříčku je neplacená. Celkem je jich v seznamu 112.

Mezi nejúspěšnější aplikace tohoto roku, který firma Google vydala v kategorii „Nejlepší aplikace roku 2014“ najdete na prvním místě propracovanou klávesnici SwiftKey Keyboard. Následuje aplikace SoundHound, která se schopna zachytit a rozpoznat zrovna hrající písničku. Na třetím místě skončila aplikace podobně zaměřená aplikaceShazam. Na pátém místě je Křížovkářský ráj. Také v seznamu nejlepších aplikací za rok 2014 je většina neplacených.

hry-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení