Menu

Nejlepší spojenec herních konzolí

29.06.2018 11:51 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nejlepší spojenec herních konzolí

Nejlepší spojenec herních konzolí | foto: CHIP

Pravý herní zážitek se rodí jen těžko. Konzoloví hráči a PC hráči mají sice své odlišnosti a rozepře, ale v jednom se shodnou: hraní si musí užít a dobře se u něho zabavit.

Někdy jsou ale počítače nebo televize více zdrojem frustrace než radosti. Herní PC vyžaduje pravidelné a nákladné vylepšování hardwaru, aby stíhalo rychlý vývoj technologií. Monitory jsou limitovány velikostí a pro nejlepší zážitek musí být hráč od nich nanejvýš v metrové vzdálenosti. Televize také nejsou to pravé ořechové. Jen málokdy mají dostatečný grafický a výpočetní výkon pro poskytování rozlišení, které dnešní hráči vyžadují. Existuje však nějaká alternativa? Pokud si potrpíte na to nejlepší, tak dnes již zní odpověď – ano!

Kvalita obrazu, nejnižší možná latence, skvělá zábava a uživatelská přívětivost jsou jen některé z výhod, které nabízí pouze monitor. Tyto a mnohé další funkce teď najdete v nové kategorii monitorů navržených speciálně pro konzolové hraní. Nový monitor Philips 436M6VBPAB ze série Momentum je revolučním monitorem navrženým především pro domácí zábavu a konzolové hraní.

Design a nejmodernější technologie odstraňují mínusy počítače v podobě nákladných doplňků a potřeby sedět blízko u monitoru. A odstraňují také mínusy televizí, díky vynikajícím zobrazovacím technologiím a schopnosti přizpůsobovat se měnící se obnovovací frekvenci pro bezproblémové hraní. Výsledkem je, že hráči se již nemusí bát technologických chyb a omezení a plně se můžou ponořit do hraní.

Díky plejádě speciálních funkcí, které uživatelům umožňují vychutnat si každý okamžik, nabízí Philips 436M6VBPAB konzolovým hráčům jasnou výhodu nad televizí.

Grafika

Perfektní obraz je první věc, kterou se Philips 436M6VBPAB odlišuje. Rozlišení CrystalClear 4K (3840x2160 bodů) poskytuje téměř dokonalý obraz na velkém 43palcovém MVA panelu. Technologie Ultra-Wide color podpořena technologií Quantum Dot, která je obvykle používána v high-end televizích, nabízí živé a syté barvy. Navíc je model 436M6VBPAB prvním monitorem na světe, který získal oficiální certifikaci VESA DisplayHDR 1000. Nejnovější konzole dnes nabízejí 4K rozlišení a HDR v některých vybraných hrách – i proto může být 436M6VBRAB přirozeným spojencem všech hráčů.

Nerušená akce

Monitor ale není pouze o vzhledu. Nabízí řadu funkcí, které potěší každého hráče. Funkce Adaptive Sync se stará o synchronizaci snímkové frekvence výstupu z grafické karty s obnovovací frekvencí monitoru, čímž eliminuje rozpad a trhání obrazu a nízký input lag zase zkracuje dobu grafické odezvy monitoru. Vše je navíc podpořeno exkluzivní technologií Philips SmartResponse. Ta umožňuje hrát hry nebo sledovat filmy bez duchů a rozmazání obrazu i v těch nejakčnějších scénách.

Zábava

Na tomto monitoru si můžete vychutnat i filmy nebo běžný televizní přenos. Těžit lze ale i z další technologie, která rozšiřuje rozměr sledování – osvětlení Ambiglow. To je příjemné pro sledování filmů, sportovních přenosů a hraní her. Vyzařuje teplé světlo, které vytváří příjemnou atmosféru a zlepšuje zážitek ze sledování. Elektronika analyzuje obsah obrazu a upravuje barevnost a intenzitu osvětlení. Monitor je vybaven kvalitními 7W reproduktory s technologií DTS Sound.

Uživatelská přívětivost

Tvůrci monitoru 436M6VBPAB se kromě působivého designu zaměřili i na uživatelskou přívětivost a praktičnost. Monitor je vybaven moderním USB-C portem, DisplayPortem 1.2, Mini DisplayPortem a HDMI konektorem. Technologie MultiView umožňuje zobrazit obraz ze dvou zdrojů a zabudovaný USB 3.0 hub rozšiřuje možnosti připojení. Monitor má dálkové ovládání Philips EasyLink, které umožňuje ovládat i více zařízení najednou.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení