Menu

Nejmenší nabíječka smartphonů

29.03.2013 08:55 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nejmenší nabíječka smartphonů

Nejmenší nabíječka smartphonů | foto: CHIP

Smartphone se vám vybije samozřejmě v té nejméně vhodné chvíli a vy si ještě potřebujete zavolat, nebo alespoň poslat SMS. Zachránit vás může „kanystr poslední záchrany“, miniaturní nabíječka, která udrží smartphone ještě nějakou dobu v provozu.

 

Po nabití z nabíječky Fuel Micro Charger firmy Dovotec budete moct ještě asi 20 – 40 minut telefonovat, nebo mít smartphone několik hodin v pohotovostním režimu (kapacita akumulátoru je 220 mAh). Nabíječka má tvar miniaturního benzínového kanystru a tak malou velikost (3,3 x 2,3 x 1,5 cm), že ji můžete nosit jako přívěšek na klíče. Podle výrobce je to nejmenší nabíječka na světě.

 

Nabíjet můžete všechna zařízení s konektorem mictoUSB. Nabíjet ji můžete také přes USB port. Po nabití si udrží kapacitu asi jeden měsíc. Pak ji budete muset pro jistotu znovu dobít. Výrobce udává, že je možné akumulátor dobít nejméně 500x. Cena nabíječky by se měla pohybovat kolem 25 USD.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení